scorecardresearch

Çiprika Pansiyon Alaçatı

299 izlenme
Kategori Seyahat
Eklenme Tarihi 5 yıl önce
DilTürkçe
Açıklama
www.alacatidatatil.com/otel/ciprika-pansiyon/

Eşim Esma, oğlum Rahmi ve ben Mehmet Hilmi, doğup büyüdüğümüz Alaçatı'daki evimizin 5 odalık bölümünü sizler ile paylaşmak istedik. Amacımız, yıllarca çalıştığım ve yöneticilik yaptığım otellerde haz duyduğum misafirperverliği, bundan sonraki yaşamımızda, kendi evimizde güzel Alaçatı'yı ziyaret eden siz değerli misafirlerimiz ile paylaşmak.

Yıllar önce Bulgaristan'dan gelip Alaçatı'ya yerleşen dedemin, kahvaltıda zeytinlerin üzerine serptiği, çorbalara ve et yemeklerine koyduğu kekik familyasından bir bitkiye çiprika diyorlardı çocukluk yıllarımızda. Çiprika ismi kulağımıza çok hoş geliyordu; çocukluk anısı olarak pansiyonumuza Alaçatı Çiprika ismini verdik.

Alaçatı'da barlar-restaurantlar sokağının başlangıç noktasında bir yerde arabanızı rahat bir şekilde park edebileceğiniz pansiyonumuz Alaçatı Çiprika'da, kendinizi evinizde ve güzel bir aile ortamında bulacaksınız.

Ege'nin masmavi sularını kucaklayan Çeşme yarımadasının güzel plajlarının her birinde, farklı güzellikleri yaşayıp yorgunluğunuzu atacağınız pansiyonumuz Alaçatı Çiprika'da, güne Hanımeli Kahvaltı Bahçemiz'de güzel bir kahvaltı ile başlayacaksınız.

ALAÇATI'DA OLMAK, ALAÇATI'NIN TARİHİ DOKUSUNU KOKLAMAK, ŞEHİR GÜRÜLTÜSÜNDEN KURTULUP TEMİZ BİR NEFES ALMAK İSTEYEN MİSAFİRLERİMİZİ KIŞ BOYUNCA DA AÇIK OLAN PANSİYONUMUZA BEKLİYORUZ...
Etiketler