scorecardresearch

Marina Palace Otel Alaçatı

385 izlenme
Kategori Seyahat
Eklenme Tarihi 5 yıl önce
DilTürkçe
Açıklama
www.alacatidatatil.com/otel/marina-place-butik-otel/

Alaçatı Marina Palace Butik Otel özel incelik ile hazırlanmış olup farklı bir tatil anlayışını sizlere sunmak amacı ile hizmetinizdedir.
Otelimizin 9 standart oda 4 delux suıt 1 captaın suıt olmak üzere toplam 30 kişilik kapasitesi mevcuttur. Amacımız rahat ve huzurun yanında doğallığı yaşamanızdır.
Açık büfe olarak sunduğumuz kahvaltımızda birçok doğal ürün alternatifini bir arada bulabilirsiniz. 30 kişilik 50 m2 kapalı restoran ve 50 kişilik 150m2 açık yemek ve kahvaltı alanımız mevcuttur. Tesisimizde geçirdiğiniz her an ücretsiz olarak internete bağlanabilir . Zengin içecek ve aperatif yiyecek menümüzden faydalanabilirsiniz.
Anlaşmalı olduğumuz kurumlardan özel Alaçatı Marina Palace indirimi ile wind sörf malzemeleri kiralayabilir ve bu çok zevkli spora başlamak için sörf okullarından ders alabilirsiniz.
Ayrıca konuklarımıza İzmir Adnan Menderes havalimanı ve otel arasında transfer hizmeti ve Çesme'ye servis imkanı sağlanmaktadır.
Bunun yanı sıra özel araçları ile otelimize gelen konuklarımız için tesisimizde otopark ve vale hizmeti verilmektedir. Tatil, spor, eğlence Alaçatı'ya geliş amacınız ne olursa olsun yapmanız gereken sadece bizlerle irtibata geçmeniz olacaktır.
Etiketler